O nas

Cloud Ads to przejrzysta platforma, dzięki której wykorzystasz w pełni potecjał swoich materiałów wideo i zaczniesz na nich zarabiać.

Prowadzisz kanał na youtube? Połącz się z naszą chmurą i zacznij monetyzację na swoich materiałach bez dodatkowej pracy!

Mamy wyjątkowo prosty i przejrzysty panel, umożliwiający automatyczną integrację z wiodącymi platformami video.

Posiadamy w pełni personalizowany, responsywny player HTML5, dający możliwość emisji reklam dostarczanych przez Cloud Ads oraz własnych reklam, kompatybilny z IMA SDK. To player szyty na miarę Twoich potrzeb!

Naszą misją jest ułatwienie i uproszczenie procesu sprzedaży reklam wideo, dla wydawców premium oraz domów mediowych z całego świata.

Nasze wartości

Transparentność

Przejrzysty i czytelny dashboard oraz regularne raportowanie.

Innowacyjność

Sprężyliśmy najnowszą technologię ze sztuczną inteligencją, dzięki temu kampanie emitowane w naszej sieci osiągają najlepsze wyniki.

Ciężka Praca

Wiemy, jak wiele czasu poświęcasz na tworzenie treści, lata doświadczeń w dostarczaniu rozwiązań dla branży wideo zaowocowało najnowocześniejszym playerem na rynku, który sprosta wszelkim oczekiwaniom.

Maksymalne wskaźniki

Player zintegrowany z Big Data w chmurze, pozwala nam w czasie rzeczywistym optymalizować kampanie video.

Elastyczność

Indywidualne podejście do każdego wydawcy, zrozumienie jego potrzeb, wyjście naprzeciw aby dostarczyć najlepsze rozwiązanie.

Uczciwość

Stawiamy na proste i jasne zasady współpracy, brak ukrytych opłat.

CloudAds w liczbach

28
 mln
Odtworzeń wideo
7 mln
Uniklanych użytkowników
>90%
Viewability
>80%
VTR
70
Zadowolonych klientów
500
Zrealizowanych kampanii